PoweBrain – uzdrawianie umysłem.

Samouzdrawianie jest faktem bezsprzecznym. Świadomie jesteśmy w stanie pozbyć się alergii, bólów, chorób o wszelakim zabarwieniu. Idą coraz trudniejsze czasy. Bakterie i wirusy uodparniają się na większość antybiotyków. Koncerny farmaceutyczne od lat niczego sensownego nie wymyśliły, więc uderzają w szczepionki, bo to dużo większy zysk niż tabletki. Nauczenie się świadomego uzdrawiania może okazać się niezmiernie ważne i potrzebne.

Obejrzyj

Podświadomość – czyli jak ukierunkować ciało na uzdrawianie.

Każdy z nas jest unikalny i niepowtarzalny. Każdy z nas również inaczej doświadcza życia. Sami tworzymy nasze zdrowie i rzeczywistość, ale zbyt często robimy to nieświadomie.

Zygmunt Freud podzielił umysł na id, ego i superego. Część nazwana jako id była wg. Freuda prymitywna, rządzona przez impulsy, pasje. To w niej skrywały się nierozwiązane konflikty.

Obejrzyj
O szkoleniu

Adrenal Fatigue

Każdy z nas przynajmniej raz w swoim życiu doświadczył nadwyrężenia nadnerczy. Wielu specjalistów jest bardziej radykalna i uważa, że obecnie prawdopodobnie każdy z nas ma osłabione nadnercza. Po prostu takie mamy czasy.

Obejrzyj

Niepłodność

Problemy z naturalnym poczęciem to dziś plaga. Chcesz się dowiedzieć, co naturalna medycyna ma do zaoferowania?

Z tego szkolenia dowiesz się jakie wykonać badania, co zasuplementować oraz gdzie szukać przyczyny niepłodności.

Obejrzyj

Witamina D3 i K2

Witamina D3 jest niesamowita i z dnia na dzień przybywa prac naukowych informujących nas o zbawiennym wpływie tej witaminy na nasze zdrowie. Mało osób jest w stanie na bierząco śledzić te informacje, gdyż są one publikowane po angielsku oraz wielokrotnie dostęp do nich jest płatny.

Obejrzyj

Jak uzdrowić przewód pokarmowy

Problemy z układem pokarmowym ma prawie każdy z nas. Niestety, czasami przeradzają się one w choroby. Statystyki są tragiczne. Okazuje się, że 53% osób powyżej 18 roku życia, chorowało lub choruje na przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka.

Szkolenie „Jak uzdrowić przewód pokarmowy” ma za cel dać Ci niezbędną wiedzę do zrozumienia jak trawimy, jak przyswajamy i w jaki sposób nie wyrządzić sobie krzywdy jedząc nieumiejętnie. A jeśli już posiadasz jakieś dolegliwości, to w jaki sposób możesz sam sobie pomóc.

Obejrzyj

Witamina C – Kompendium

Co mają wspólnego człowiek, wszystkie małpy człekokształtne, świnki morskie i niektóre gatunki nietoperza? Odpowiedź dla kogoś niewtajemniczonego w świat witamin, jest nie do odgadnięcia. Otóż, żaden z wyżej wymienionych gatunków nie jest w stanie wytworzyć w swoim organizmie nawet grama witaminy C.

Obejrzyj

Niezwykła moc wody

Woda – to najbardziej tajemnicza substancja na ziemi. Jej rola i znaczenie w życiu człowiek jest nie do przecenienia.

Na początku mojego poznawania wody, nie bardzo rozumiałem o co chodzi. Czy tak „prosta” substancja jaką jest woda, może mieć aż takie właściwości? Dlaczego medycyna akademicka nic lub prawie nic o niej nie mówi? Przecież to zwykła ignorancja.

Obejrzyj
O szkoleniu

Chroniczne zmęczenie

Chroniczne zmęczenie, to niemal całkowity brak energii, przewlekły stres, niepokój, wahania nastrojów, brak koncentracji, obniżone libido…Każdego dnia wiele osób zmaga się z tymi problemami. Już dziś, jest to uznawane za jednostkę chorobową i ma swój własny kod w Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób. Czy rzeczywiście jest to choroba? Jeśli tak, to w jaki sposób radzić sobie z tym stanem? O tym będzie ten webinar.

Obejrzyj